Opinie

Umiejętność zadawania celnych i rzeczowych pytań, które otwierają myślenie na wcześniej niezauważane aspekty problemu. Indywidualne podejście i znajomość tematu rozwoju osobistego w biznesie. Polecam.

19 maja 2019 Dyrektor – Zarządzania

Coaching z Michałem przeprowadzony był w przyjaznej atmosferze i wypełniony pozytywną energią. Po sesji od razu wiedziałam, co powinnam zrobić i dzięki temu byłam bardziej zmotywowana do działania. Uświadomiłam sobie, że mam gamę różnych cech i umiejętności, które czynią mnie wyjątkową osobą. Nauczyłam się wyznaczać swoje cele zawodowe i poznałam ograniczające mnie przekonania, nad którymi obecnie pracuję. Z czystym sumieniem każdemu polecam pracę z Michałem.

28 listopada 2018 Karolina – Dyrektor  Zarządzania

Świetna osobowość, świetny człowiek, pełny profesjonalista. Spotkania z Michałem to praca nad samym sobą to możliwość uzmysłowienia sobie co jest dla Ciebie ważne nie tylko w pracy, ale w życiu prywatnym , na czym się skupić, aby te dwa obszary ze sobą połączyć tak, aby czerpać same przyjemności, jak być Liderem w biznesie nie zapominając o rodzinie, znajomych, umieć znaleźć czas dla siebie. Polecam coaching z Michałem.

20 listopada 2018 Beata – Dyrektor ds. zarządzania jakością

To była wspaniała przygoda te nasze sesje. Często do tego wracam. Teraz sam ze sobą prowadzę takie rozmowy. Ostatnio gdy znowu w tarapatach, moja własna mam doradziła mi to samo co Michał Pyziak. Kropka w kropkę aż nie mogłem powstrzymać się od śmiechu.

14 sierpnia 2018 Beata – Tomi – Lead System Information Analyst wannabe Developer

Michał ma wiedzę, doświadczenie oraz ogromne morze cierpliwości i empatii. W trakcie naszych spotkań czułam profesjonalną pomoc i ludzką życzliwość. Połączenie bezcenne. Polecam każdemu kto szuka swej drogi i nie tylko w 100%.

17 lipca 2016 Anna – Dyrektor Sklepu

Zręczny, spokojny, wyważony, dzieli się własnymi doświadczeniami i nawet te kilka sesji, które mieliśmy powodują, że zaczynasz mu ufać i zaczynasz się otwierać. Spowodował, że przez kilka miesięcy musiałam się zastanawiać nad tym czego chcę i dlaczego. I niestety 🙂 jak trener na siłowni zmusił mnie do pracy nad sobą nie tylko przy okazji spotkań, ale przez cały czas.

28 czerwca 2015 Amelia – Kierownik Rozwoju Biznesu

Na wstępie zaznaczę, że metoda otwierania się przed osobami, które słabo znam, nie jest moją ulubioną – i nie dla mnie sofka u psychologa. Więc Michał miał na początku coachingu moją pełną niechęć i wewnętrzny opór. A jednak dzisiaj, również z pełnym przekonaniem, daję Mu najwyższą ocenę za inteligentne, delikatne, spokojne ale konsekwentne zmuszanie mnie do wykonania pracy umysłowej, której najchętniej bym unikała a która była mi potrzebna do zrozumienia podstawowych dla mnie i mojej pracy uwarunkowań i możliwości. Michał wzbudza zaufanie i inspiruje do myślenia. Uwaga: pije dużo kawy – wliczcie w koszty 🙂

1 czerwca 2015 Iwona – Szef Sprzedaży

Michał to naprawdę świetny coach. Metody jego pracy pozwoliły mi w ciągu ośmiu spotkań odkryć w końcu, źródło moich dotychczasowych problemów z tematami nowych projektów oraz spojrzeć inaczej na moje dotychczasowe działania zawodowe i nie tylko. Szczerze polecam …

16 listopada 2014 Andrzej – menadżer/architekt

Polecam Michała każdemu, kto szuka nowych możliwości i odkrywania wiekszego potencjału w sobie. Jest nie tylko coachem, który pozwala lepiej zrozumieć i odkryć samego siebie, ale również mentorem, który ma niezwykłą umiejętność słuchania, dającym instrukcję praktykiem potrafiącym dzielić się swoją wiedzą z racji doświadczenia w biznesie. Niezwykle empatyczny coach, który pracą domową potrafi zmienić postrzeganie m-ca pracy i swojej roli jako Lidera. Polecam!!!

30 października 2014 Aneta – Dyrektor Regionu

Miałam przyjemność pracować z Michałem przez kilka miesięcy. Nigdy nie sadziłam, że osoba, która mnie nie zna, może uświadomić mi czego tak naprawdę chcę, że wszystko czego chcę jest w moim zasięgu, i że sama jestem w stanie to osiągnąć! Michał to zrobił. Ukazał mi mój własny potencjał i dzięki niemu nabrałam wiatru w żagle. Z czystym sumieniem polecam coaching z Michałem absolutnie każdemu!!!

19 września 2014 Gosia – office manager

Współpracowałam z Michałem przez 3 miesiące… Spotkania z Michałem przywróciły mi wiarę w moje możliwości. Dzięki Michałowi nauczyłam się lepiej dbać o siebie, dowiedziałam się co jest dla mnie ważne, jak do tego zmierzać i jak to realizować. Serdecznie polecam Michała każdemu kto poszukuje naprawdę skutecznego coacha! Michałowi dziękuje za rozwinięte skrzydła!!!!

2 lipca 2013 Joanna – Dyrektor Biura Zarządu

Współpracowałam z Michałem przez kilka miesięcy, w ciągu których pomógł mi zmierzyć sie z wieloma wyzwaniami. Szeroki zestaw metod używanych przez niego w czasie naszych sesji, umożliwił zaadresowanie wszystkich interesujących mnie tematów. Polecam.

7 czerwca 2013 Magdalena – Kierownik Projektu

Michał jest wysokiej klasy specjalistą co przyznaję nie tylko mając na uwadze fakt współpracy z wieloma coachami – więc nie tylko widza i doświadczenie a posiadanie przez Michała swoistego ‚daru’ łączenia wiedzy umiejętności i empatii. Posiada ‚klucz’ otwierający potencjał zawodowy, ukazujący atuty i rezerwy – a tworzenie planu ich wykorzystywania i rozwoju współpracując z Michałem staje się ‚nagle’ prosty i oczywisty. Absolutnie polecam.

19 października 2012 Małgorzata – Dyrektor ds Sprzedaży