Sesje indywidualne

W ramach procesu coachingowego najpierw pomogę Ci doprecyzować cel, który zamierzasz osiągnąć, a następnie będę wspierał w znalezieniu odpowiednich dla Ciebie sposobów jego realizacji oraz wewnętrznych zasobów umożliwiających podjęcie działania. Bez hurraoptymizmu i wiary, że wszystko jest możliwe. Ale z przekonaniem, że jeśli podejmiesz decyzję w zgodzie ze sobą, będziesz w stanie przeprowadzić to, co zamierzyłeś.

Proces coachingowy, który proponuję, składa się z około 10 spotkań. Na początku określamy cel, do jakiego chcesz dojść, lub problem, który chcesz rozwiązać. W trakcie kolejnych sesji poszukujemy pomocnych struktur myślenia i optymalnych metod działania. Odnajdujemy przekonania i wartości, które wzmocnią Cię w realizacji zamierzeń.. Pomiędzy spotkaniami otrzymasz zadania rozwijające doświadczenia z sesji. Proces coachingowy kończymy podsumowaniem osiągniętych przez Ciebie efektów oraz odkrytych zasobów.

Sesje prowadzę w Łodzi, Warszawie, a także przez Skype.

Moja Rola


Moją rolą nie jest podsuwanie rozwiązań, ale pomoc w tym, byś sam znalazł odpowiedzi pasujące do Ciebie.

Robię to poprzez pytania i ćwiczenia, które skłaniają do głębszego zastanowienia i umożliwiają spojrzenie z różnych perspektyw.